Opinie

Poznaj opinie naszych klientów

Agata P.

Zamówiłam 5-godzinne sprzątanie po remoncie. Na pierwszy rzut oka nie byłam zachwycona – niedomyte ramy okienne, w szafkach niezbyt czysto. Ale w momencie, gdy zaczęłam doczyszczać…zdałam sobie sprawę, że dałam Paniom TYLKO 5 godzin i tak naprawdę…dokonały cudów. Okna były strasznie brudne. Kiedy je otworzyłam…środek był czysty jak łza. Meble z wierzchu idealnie czyste. Zero pyłu budowlanego. Firma niesamowicie przyjazna klientowi. Fantastyczna uprzejmość, wyrozumiałość. To, że nie było idealnie to moja wina. Panie potrzebowałyby co najmniej 3ech dodatkowych godzin, żeby to wszystko ujarzmić. Szczerze mówiąc…należy im podziękować za wysiłek. Na pewno skorzystam ponownie i na pewno polecę firmę:)

23.03.2022

Katarzyna I.

Pomimo braku wolnego terminu, uzyskałam pomoc w ekspresowej reakcji. Bardzo dziękuję za zrozumienie sytuacji w której się znalazłam. Rzadko się zdarza, aby po prostu można było liczyć na ludzką twarz firmy, dlatego polecam w 100% i z pewnością skorzystam jeszcze wiele razy z usług firmy przyjaznej człowiekowi 🙂🙂

15.01.2022

Paweł W.

Super ekipa i perfekto wykonanie! Serdecznie polecam i na pewno jeszcze skorzystam z waszych usług!

30.05.2022

Sabina K.

Pani Ola to doświadczona osoba. Jestem zachwycona usługą. Wszystko szybko i sprawnie 🙂

18.03.2022

Hubert R.

Polecam. Mieszkanie lśni. Pań trzeba pilnować, bo… potrafią ukradkiem pozmywać naczynia lub poskładać ubrania, co przecież nie należy do ich obowiązków. 5 gwiazdek z czystym sumieniem 🙂

22.02.2022

Alicja M.

Tak profesjonalnego podejścia – choć z firmą mam kontakt od dłuższego czasu – jeszcze nie było. Panie niezwykłe. Służące radą, trafnie diagnozujące kłopoty, które są w mieszkaniu, wyjaśniające, co i jak robić. Zarówno jakość usługi, jak i atmosfera podczas jej wykonywania sprawiły, że na pewno będę chciała, aby Panie wracały do mojego domu. Nie czułam się jak kolejny klient, tylko jak partner w osiąganiu wspólnego celu, jakim jest utrzymanie porządku w domu. Gratulacje z powodu takich pracowników.

05.02.2022

Małgorzata D.

Kontakt z firmą bezproblemowy; usługa wykonana zgodnie z obietnicą i w wyznaczonym czasie; jestem bardzo zadowolona
Pani Monika razem z siostrą bardzo dobrze wywiązują się ze swoich obowiązków i są bardzo miłe

09.03.2022

Paulina L.

Sprzątanie po remoncie – szybko, sprawnie. Bez problemowo. Cena adekwatna do jakości. Na pewno wrócę. Pani Magda super pomocna. Gorąco polecam!

17.02.2022

Agnieszka B.

Polecam gorąco firmę Mrs.Clean. Zamówiliśmy usługę trochę w ciemno, ale jesteśmy bardzo zadowoleni. Panie uwijały się jak mróweczki, a efekt przeszedł kompletnie nasze oczekiwania. Świetna robota! Brawo!

23.01.2022

Wystaw nam opinię

Podziel się swoimi wrażeniami z usługi